Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych LSZ

11.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #bieg   #krajenka   

Na trasach biegowych położonych przy PSP w Krajence odbyły się biegi przełajowe o Mistrzostwo Powiatu Zrzeszenia LZS w Złotowie. Organizatorami zawodów byli: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Złotowie i Publiczna Szkoła Podstawowa w Krajence. W zawodach wystartowało 280 zawodników reprezentujących 10 szkół z terenu powiatu. Celem rywalizacji było wyłonienie najlepszych indywidualni w każdej kategorii wiekowej od 2010 roku do 2001. Ponadto była prowadzona klasyfikacja drużynowa szkół, na którą składała się suma punktów uzyskana przez uczniów, którzy ukończyli bieg w pierwszej dwudziestce. Najlepsi indywidualnie poszczególnych w kategoriach wiekowych uzyskali prawo startu w reprezentacji powiatu podczas zawodów wojewódzkich.

 

Na podium stawali:

 

Rocznik 2010 – dziewczęta

  1. Miejsce: Kępińska Julia – SP Krajenka
  2. Miejsce: Nartowska Oliwia – SP Krajenka
  3. Miejsce: Łuś Maja – SP Skórka

 

Rocznik 2010 – chłopcy

  1. Miejsce: Konrad Sarnowski – SP Skórka
  2. Miejsce: Prokop Ksawery – SP Skórka

 

Rocznik 2009 – dziewczęta

  1. Miejsce: Derlatka Zuzanna – SP Skórka
  2. Miejsce: Barabasz Agata – SP Krajenka
  3. Miejsce: Lisowska Hanna - SP Krajenka

 

Rocznik 2009 – chłopcy

  1. Miejsce Kołodziej Mateusz – SP Tarnówka
  2. Miejsce Czajka Wiktor – SP Okonek
  3. Miejsce Sarnowski Jakub – SP Skórka

 

Rocznik 2008 – dziewczęta

  1. Miejsce Kamińska Roksana – SP Krajenka
  2. Miejsce Kasak Julia – SP2 Złotów
  3. Miejsce Trojanowicz Patrycja – SP Skórka

 

Rocznik 2008 – chłopcy

  1. Miejsce Błażejewski Szymon – SP2 Złotów
  2. Miejsce Raczyński Wiktor – SP 2 Złotów
  3. Miejsce Potecki Hubert – SP Skórka

 

Rocznik 2007 – dziewczęta

  1. Miejsce Sukiennik Anastazja – SP Krajenka
  2. Miejsce Włodarczyk Agata – SP Skórka
  3. Miejsce Bals Wiktoria – SP Okonek

 

Rocznik 2007 – chłopcy

  1. Miejsce Kępiński Marcel – SP Krajenka
  2. Miejsce Borsukiewicz Patryk – SP Skórka
  3. Miejsce Pańczyniak Miłosz - SP Tarnówka

 

Rocznik 2006 – dziewczęta

  1. Miejsce Młynarczyk Wiktoria – SP Krajenka
  2. Miejsce Piekarczyk Natalia – SP Krajenka
  3. Miejsce Andrzejewska Paulina – SP Okonek

 

Rocznik 2006 – chłopcy

  1. Miejsce Vogt Piotr – SP Okonek
  2. Miejsce Alexewicz Oliver – SP Krajenka
  3. Miejsce Heciak Eryk – SP Okonek

 

Rocznik 2005 – dziewczęta

  1. Miejsce Majchrzak Michalina – SP Tarnówka
  2. Miejsce Drobczyńska Dominika – SP Krajenka
  3. Miejsce Rybińska Martyna – SP Krajenka

 

Rocznik 2005 – chłopcy

  1. Miejsce Pałuczak Miłosz – NSP Stawnica
  2. Miejsce Hyl Gracjan – SP Krajenka
  3. Miejsce Frelich Łukasz – SP Krajenka

 

Rocznik 2004 – dziewczęta

  1. Miejsce Pawłowska Patrycja – SP Krajenka
  2. Miejsce Superson Justyna – SP Okonek
  3. Miejsce Brzeczkowska Klaudia – SP Krajenka

 

Rocznik 2004 – chłopcy

  1. Miejsce Giedroć Jan – SP okonek
  2. Miejsce Wójcik Piotr – SP Okonek
  3. Miejsce Sendłak Stanisław – SP Krajenka

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

Rocznik 2003 – dziewczęta

  1. Miejsce Kowalska Natalia – G Krajenka
  2. Miejsce Król Joanna – G Krajenka
  3. Miejsce Cybulska Maja – G Krajenka

 

Rocznik 2003 – chłopcy

  1. Miejsce Barnatowicz Kamil – SP Krajenka
  2. Miejsce Witkowski Łukasz – G Tarnówka
  3. Miejsce Długosz Karol – G Krajenka

 

Rocznik 2002 – dziewczęta

  1. Miejsce Ormińska Ewelina – G Święta
  2. Miejsce Popa Martyna – G Krajenka
  3. Miejsce Okoń Aleksandra – G Krajenka

 

Rocznik 2002 – dziewczęta

  1. Miejsce Sadłowski Kajetan – G Krajenka
  2. Miejsce Lamtschek Eryk – G Krajenka
  3. Miejsce Pikulik Jakub - G święta

 

Rocznik 2001 – dziewczęta

  1. Miejsce Przemorska Klaudia – G Krajenka
  2. Miejsce Tomas Klaudia – G Święta
  3. Miejsce Sudoł Oliwia – G Krajenka

 

Rocznik 2001 – chłopcy

  1. Miejsce Pawlak Cyprian – G Swięta
  2. Miejsce Goździkowski Kamil – G Krajenka
  3. Miejsce Albin Adam – G Tarnówka

 

Klasyfikacja drużynowa szkół

Szkoły Podstawowe:

I MIEJSCE – SP KRAJENKA – 319pkt

II MIEJSCE –SP OKONEK– 222pkt

III MIEJSCE SP SKÓRKA – 171 pkt

IV MIEJSCE SP2 ZŁOTÓW – 166pkt

V MIEJSCE SP TARNÓWKA – 101pkt

VI MIEJSCE NSP STAWNICA – 29pkt

VII MIEJSCE SP ZAKRZEWO – 12pkt

 

Gimnazja:

I MIEJSCE - KRAJENKA – 157 pkt

II MIEJSCE - Święta – 47 pkt

III MIEJSCE - TARNÓWKA – 32 pkt

 

 

To może Cię także zainteresować:
Tarnówka: Tarnówczyński Bieg nad Gwdą
Dzień zdrowia i bezpieczeństwa
Wizyta przewodniczącego Rady Miejskiej

red. | źródło: krajenka.pl / Na pdst.: A. Wawruszak / Waldemar Kujawa | foto: krajenka.pl

Komentarze