Mistrzostwa powiatu w skoku wzwyż klas III-VI

05.04.2017

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #skok wzwyż   #krajenka

Dnia 29.03.2017 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Krajence zostały zorganizowane przez nauczyciela wychowania fizycznego Andrzeja Wawruszaka Otwarte Mistrzostwa Powiatu w Halowym Skoku Wzwyż Klas III – VI. Na zaproszenie do udziału w zawodach odpowiedziały szkoły reprezentujące powiat złotowski i gminę Wysoka. W zawodach uczestniczyło 92 zawodników.

Opiekę medyczną w czasie zawodów sprawowała pielęgniarka szkolna Grażyna Czajkowska.

Zawody charakteryzowały się bardzo zaciętą rywalizacją, o czym świadczy osiągnięcie przez wielu startujących rekordów życiowych i konieczność rozgrywania dogrywek celem ustalenia kolejności na podium.

Najbardziej wartościowe rezultaty uzyskano w roczniku 2005, w kategorii chłopców. Najwyżej skoczył Gracjan Hyl z SP w Krajence pokonując poprzeczkę na wysokości 150cm. Tuż za nim na podium uplasowali się uczniowie SP w Skórce Kacper Derlatka - 145cm i Piotr Rozmiarek - 140cm.